poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Imaginy od Kingi :) Cz.1


Spotykasz się z Harrym od czterech miesięcy. Dzisiaj są wasze pierwsze wspólne walentynki, no może nie wspólne bo chłopcy są w trasie i wracają dopiero za tydzień. Nie masz mu tego za złe bo wiesz że nie może zawieść zespołu, ale jest ci przykro że nawet nie zadzwonił. Zbliża się 22:00 jesteś coraz bardziej przygnębiona. Siadasz w salonie i nagle słyszysz  ten głos. Gdy wyjrzałaś przez okno zauważyłaś chłopaka z burzą loków od razu zoriętowałaś się, ze to Harry. Śpiewał jedną z naj romantyczniejszych piosenek na świecie, pozniewaz była napisana przez niego. Od razu jedna łza słyna po twoim policzku. Gdy Harry skończył od razu wybiegłas do niego. Harry podarował ci bukiet pięknych, czerwonych róż oraz powiedział ci, ze cie bardzo kocha po czym uklęknął  i zapytał
 „ Zostaniesz moją panią Styles ? „  od razu się zgodziłaś. To był najpiękniejszy dzień w twoim życiu. Po 8 miesiącach wzięliście ślub  a na świat  niedługo miał przyjść mały StylesSiedzisz z z Zayn’em w kuchni i jecie kolacje , jutro mija wasza 1 rocznica odkąd jesteście razem .
 -Zayn  , pamiętasz jaki jutro jest dzień ?
 -Yyy, sobota?
 -Niepamiętasz?!
 -A o czym ?
 -Dobra nie chce mi się gadać 
Poszłaś do sypialni byłaś zła na Zayna więc postanowiłaś iść spać. Gdy się obudziłas od razu spojrzałaś na zegarek była godzina 11. Gdy się odwróciłaś Zayna nie było więc postanowiłas się ogarnąć. Założyłaś szare rurki oraz czarną bokserkę. Do tego założyłaś czerwone conversey. Postanowiłaś zbytnio się nie malować więc  pomalowałs tylko rzesy tuszem, zrobiłaś cięką kreske eyelinerem a usta musnęłaś błyszczykiem truskawkowym. Gdy wyszłaś była już godzina 12.30. Zeszłaś na dół i przygotowałaś sobie śniadanie. Gdy zjadłaś była już godzina 13.15 więc włączyłąś telewizor. Jednak nadal nie wiedziałaś co się dzieje z  Zayn’em, martwiłaś się o niego. Gdy skończyłaś oglądać do domu wszedł Zayn powiedział Ci, ze o godzinie 18 masz być gotowa do wyjścia i od razu wyszedł. Nie wiedziałaś czemu tak szybko wyszedł. Była godzina 17.00  postanowiłas, że pójdziesz się szykowac ale kompletnie nie wiedziałaś jak i po. Wzięłaś szybką kąpiel  i ubrałaś się w śliczną sukienke do kolan w kwiatki i czarne szpilki. Jak zwykle postawiłaś na naturalność. Gdy byłaś gotowa zeszłaś na dół  a tam czekał na Cb Zayn. Zabrał cie w przepiękne miejsce było to wzgórze  na którym znajdował się koc   a do okola niego płatki róż oraz świece. Zayn powiedział „ Myślisz, ze zapomniałbym o naszej 1 rocznicy? „  (Po wczorajszym kompletnie o tym zapomniałas) po chwili wyjmuje małe pudełeczko „ Wyjdziesz za mnie? „  oczywiście powiedziałaś Tak!!  Po okoł roku wzięliście slub a  za 2 miesiace na świat mają przyjsć małe Maliki.


- Napisała Kinga <3

2 komentarze: