sobota, 1 grudnia 2012

Witam Wszystkich ! + Imagin o Niall'u cz. 1

No więc hej, jestem nowa ! Mam na imię Natalia, i mam 13 lat. Z Jedną z bohaterek znam się od 6 lat i jest moją najlepszą przyjaciółką. Obecnie mieszkam w Anglii, w Manchesterze (8 miesięcy). Mam nadzieję, że uda mi się pójść na koncert. Directioner jestem od Stycznia 2012 roku. Mam za sobą przesłuchane wszystkie piosenki 1D nawet te z XFactora i nie oficjalne. :) Lubię wszystkich członków zespołu ale najbardziej Niall'a i Harry'ego :) Wszelkie pytania zadawać w komentarzach : D

***

Imagin o Niallu cz. 1


Mam nadzieję że się spodoba, jak dla mnie nie jest to najlepsze, no ale cóż początki bywają trudne. 

Poprzedniej nocy działo się bardzo wiele rzeczy. Przeżyłaś swój pierwszy raz, po kłótni z chłopakiem, Niall'em Horan'em.
Gdy Niall poszedł musiał powiedzieć chłopakiem co się z nim działo przez ten cały czas gdy Go nie było. Poszłaś spać. Było Ci trochę trudno zasnąć - to wszystko przez te emocje. Bardzo się ucieszyłaś, wiedziałaś już, że nawet
jeśli Niall nie miał wiele czasu, to kochał Cię i zależało mu na Tobie. Zasnęłaś po godzinie myślenia nad tym wszystkim co się wydarzyło. Straciłaś dziewictwo z osobą którą naprawdę kochałaś.
Słonecznego ranka, gdy wstałaś, idąc do salonu słyszałaś zawziętą rozmowę. Wchodisz do salonu i widzisz Niall'a rozmawiającego z twoją mamą.
M: O Wstał nasz śpioch! Masz gościa, młoda damo. Nie przeszkadzam wam. - powiedziała twoja mama uśmiechając się do Ciebie i do blond włosego Irlandczyka.
T: Dzięki, mamo. - odwzajemniłaś uśmiech.
Poczekaliście aż mama wyszła z salonu. Jednak ty wiedziałaś że mama jest ciekawska i będzie podsłuchiwać z kuchni. Poszliście więc do Twojego pokoju, i usiedliście na łóżku.
N: Mam dla Ciebie niespodziankę. Ale to dopiero jutro - podszedł do Ciebie i objął Cię w biodrach. Poczułaś jego ciepło na sobie. Kochałaś go.
Odwróciłaś się do niego twarzą i pocałowałaś go w usta.
Ubrałaś się i razem wyszliście. Poszliście do domu chłopaków z One Direction. Był tam Louis, Liam , i Zayn. Nie było Harry'ego.
Przywitałaś się z wszystkimi. W domu leciała głośna muzyka. Było kilka osób. Była Dan, El i Perrie. Mała imprezka. Niall na chwile poszedł żeby gdzieś zadzwonić, więc poszłaś pogadać z El.
E: Powiedział Ci?
T: O czym, Kto i o Co chodzi? - byłaś zdziwiona.
E: Ops!! Zapomniałam Sorry. - powiedziała El trochę zakłopotana.
Lubiłaś tą dziewczynę, ale teraz kompletnie nie rozumiałaś o co jej chodzi. Po chwili przypomniało ci się co Niall mówił u Ciebie w pokoju. Niespodzianka... to jest to. Wszyscy wiedzieli tylko nie ty, no i to może lepiej. Niespodzianka , to niespodzianka. Poszłyście z El potańczyć zresztą. Do domu wparował Harry z walizką - twoją walizką. Podszedł do ciebie Niall.
N: Kochanie... Wiesz jak bardzo Cię kocham , i chciałbym z Tobą spędzać czas. Więc jutro wyjeżdżasz z nami w trasę koncertową.
H: To twoje rzeczy. Mama Cię spakowała. Twoja mama to naprawdę miła osoba. Cały czas mi powtarzała ' Zaopiekujcie się [t.i.], proszę was '. Z nami jesteś bezpieczna – Harry szyderczo Się uśmiechnął. Popatrzyłaś na niego z uśmiechem i podeszłaś do Nialla . Rzuciłaś mu się na szyję.
T: Kocham Cię. Nie spodziewałam się, że zrobiłbyś coś takiego dla mnie. Boże!! Jak ja się cieszę. Mogę z Tobą być podczas trasy koncertowej!! - Ze szczęścia płakałaś.
N: Ponadto nie będziesz sama. Dziewczyny też jadą. - Niebieskooki blondyn uśmiechnął się do Ciebie.
H: To Takie słoodkiee !!! - Biedak Harry aż się poryczał i przytulił się do was. - Normalnie komedia romantyczna! –dodał ocierając łzy o bluzę Niall’a
N: Ym, Harry? Wszystko okej. Ej no weź proszę cię nie mocz mi bluzy!
Li : Haha ja nie mogę, Harry ogarnij się idioto. - Liam śmiał się z Harry'ego. Harry dosłownie płakał jak ‘baba’
Tego wieczora upiłaś się po raz pierwszy, zresztą tak jak wszyscy. Tańczyliście wygłupialiście się i w ogóle. Większość tańców przetańczyłaś z Niall'em. W jego pocałunkach
czułaś zapach alkoholu. Pod koniec poszliście do sypialni Niall'a . Padliście na łóżko jak martwi. Rano gdy się obudziliście weszłaś na twitter'a aby sprawdzić co nowego.
Harry dodał zdjęcie Ciebie, i Niall'a jak spaliście razem wtuleni w siebie, z podpisem ' Oni się naprawdę bardzo kochają. Czyż to nie słodkie?' . Uśmiechnęłaś się sama do siebie.
Pożegnałaś się z mamą która specjalnie przyszła do ich domu. 5 godzin później wyruszyliście w trasę, jechaliście do Dublina.
Po długiej podróży byliście zmęczeni, koncert był za tydzień.
~ Tydzień później.
 Razem z dziewczynami stałyście razem pod sceną. Leciała piosenka, po piosence,
wsłuchiwałaś się w głos Niall'a i razem z Perrie , El i Dan śpiewałyście każdą piosenkę. W pewnym momencie chłopcy zaczęli jakąś przemowę. Ale ty nic nie słyszałaś.
Kręciło ci się w głowie, miałaś ciemno przed oczami. W pewnym momencie upadłaś i zemdlałaś.
* z punktu widzenia Niall'a *
Przerwałem mowę, gdy tylko zobaczyłem co się stało.
Niall:  Mój Boże ! [t.i] !!
Harry : Kurwa *przyklnąłem pod nosem* Dzwń ktoś po karetkę.
Zeskoczyłem z niewielkiej sceny i podbiegłem do mojej dziewczyny. Wziąłem ją na ręcę i wybiegłem przed budynek.
Mieliśmy zaśpiewć piosenkę dla niej, ale teraz to nie ważne.
N: LUDZIE! Dzwońcie po karetkę !! Proszę was !! *krzyczałem jak opętany poprzez płacz*
Ktoś widać mnie posłuchał bo karetka przyjechała w końcu. Boże jeżeli coś się jej stanie, nie daruję sobie tego.
* z twojego punktu widzenia *
Minęły dwa tygodnie.
Nie pamiętasz nic. Obudziłaś się w szpitalnym łóżku po śpiączce . Przy Tobie były dwie osoby i 6 na zewnątrz.
Ty: Co mi jest? Co ja tu robię.
Doktor : Zemdlała pani na koncercie, mamy kilka objaw...
Niall : Mój boże !! Obudziłaś się !! *podbiegł i cię ucałował*
D: Panie ty mi tu nie przerywaj. No więc mamy kilka objaw. Jedną z nich jest ciąża. Nie pewne. Więc mam do pani pytanie. Kiedy pani odbyła stosunek?
T: Ja... Chwileczkę ... ? *nie liczyłaś dni w głowie kiedy Niall ci przerwał*
N:Trzy tygodnie temu, ze mną. Jej pierwszy raz.
T: Co ?!
D: Nie wnikajmy w temat . Użyli państwo prezerwatywy, tabletek antykoncepcyjnych?
T: Użyliśmy? *zapytałaś*
N: Nie ...
D: Jest pani w ciąży! Znaczy nie tak na 100%, na 95%.
--------------------
Pierwsza część skończona druga w trakcie.

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Haha , Okey :D Już sie nie moge doczekać :**
   A imagin jest super ! <3 dawaj dalej <3 :* ♥

   Usuń
 2. Super! Bardzo mi sie podoba <333 :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. Omg Spodobało mi się + Normalnie jestem twoim klonem ja też Lubie Nialla i Harrego <3
  ~ Ola HORAN ~ :D

  OdpowiedzUsuń
 4. heheh najlepszy hazza :))) hehheheehhehehh pisz dalej ;**

  OdpowiedzUsuń